Koszulki urodzinowe

Zobacz naszą serię koszulek idealnych na urodziny i nie tylko. Wyjątkowy prezent dla Ciebie lub bliskiej ci osoby! Mamy koszulki na każdy miesąc roku oraz koszulki rocznikowe, które idealnie nadają sie na prezent na okrągłe rocznice. Tak więc znajdziesz tutaj koszulki na 30 urodziny, kubki i koszulki na 40 urodziny i wiele innych!

 

Koszulki dla urodzonych w styczniu

Koszulki dla urodzonych w lutym

Koszulki dla urodzonych w marcu

Koszulki dla urodzonych w kwietniu

Koszulki dla urodzonych w maju

Koszulki dla urodzonych w czerwcu

Koszulki dla urodzonych w lipcu

Koszulki dla urodzonych w sierpniu

Koszulki dla urodzonych we wrześniu

Koszulki dla urodzonych w październiku

Koszulki dla urodzonych w listopadzie

Koszulki dla roczników 1960-1969

Koszulki dla roczników 1970-1979

Koszulki dla roczników 1980-1989

Koszulki dla roczników 1990-1999

 

Urodziny to wielka okazja do świętowania. Prezenty urodzinowe przynosi rodzina, przyjaciele, drugie połówki. Nawet jeśli ktoś nie chce świętować kolejnego roku, to w głębi serca tak naprawdę ucieszy się przecież z tego, że ktoś o nim pamiętał.

 

Świetnym pomysłem są na przykład koszulki urodzinowe. Taki podarunek możemy sprawić nie tylko osobie, którą dobrze znamy. To także dobry pomysł na urodzinową zrzutkę dla kolegi lub koleżanki w pracy. Zabawny nadruk doskonale wpisze się w zwyczaje wybierania takich upominków – o ile szefowi starej daty sprezentujemy częściej eleganckie pióro, o tyle np. koszulki na 40 urodziny męskie i damskie są świetnym pomysłem dla kolegów z działu czy dla kierownika, z którym łączą nas bardziej wyluzowane relacje.

 

W rodzinie, gdzie hucznie świętuje się wszelkie okrągłe jubileusze, koszulki na 50 urodziny męskie będą fantastycznym pomysłem na przykład dla ojca czy dla męża. Dostępne są również koszulki na 50 urodziny damskie, bo i panie nie muszą się dziś swojego wieku wstydzić. Innym pomysłem na prezent o dla rodziny, i dla przyjaciół, i dla kolegów z pracy może być kubek urodzinowy. To prezent niezbyt zobowiązujący, więc nie będzie krępował obdarowanej osoby, a jednocześnie spersonalizowany i taki, który zawsze będzie na wyciągnięcie ręki.

 

Koszulki urodzinowe to nie tylko te na okrągłe urodziny. Dostępne są także nadruki z różnymi rocznikami, tak aby łatwo można było dopasować odpowiedni wzór do okazji. Inne warianty to koszulki okolicznościowe z konkretnymi miesiącami. Taka może być koszulki urodzinowe damskie dla osoby, która jednak trzyma się tradycji i nie zdradza, ile ma lat. Za pomocą wybranego napisu można za to przekazać obdarowanej osobie komplement albo wyznanie miłości. Jako upominek dla dziewczyny lub żony koszulka albo ciepła i wygodna bluza sprawdzi się doskonale.

 

Koszulki urodzinowe męskie z miesiącami przypadną do gustu większości panów, bo wielu z nich uwielbia zabawne nadruki – nawet jeśli nie na co dzień, to na wyjście z kolegami, na grilla, imprezę czy chociażby zamiast piżamy. Taką rolę mają szansę spełnić np. koszulki na 30 urodziny męskie i damskie – wręczone wcześniej mogą wręcz towarzyszyć jubilatowi na całej imprezie z tej okazji.

 

Jeśli nie koszulki urodzinowe z nadrukiem, to u nas znajdziesz wybór także innych gadżetów z nadrukami. Kubek na urodziny dla dziewczyny będzie dobrym prezentem, jeśli znajomość nie weszła jeszcze w fazę, gdy dawanie np. szlachetnej biżuterii nie krępuje żadnej ze stron. Zresztą to nie tylko podarunek dla sympatii, ale również dla koleżanki. Kubek na urodziny dla chłopaka pomoże rozwiązać dylemat co kupić komuś, kto nie ma szczególnych potrzeb, niczego nie kolekcjonuje i nie nosi dodatków. Mężczyźni w każdym wieku zazwyczaj myślą bardziej praktycznie niż dziewczyny i obiekty, ale także oni lubią czuć się doceniani, więc na prezenty z pewnością zasługują.

 

 

Podobnie jak koszulki na prezent, także kubek będzie świetnym podarunkiem dla kolegi lub koleżanki z pracy, znajomych, na których imprezę jesteśmy zaproszeni, a także dla mamy, taty lub rodzeństwa, gdy nie jest to duży jubileusz, a nam trudno znaleźć pomysł na prezent urodzinowy. Dzięki wyborowi różnych wzorów z każdym miesiącem lub rokiem oraz kilku kolorów koszulek i bluz oraz wariantów kubków – taki upominek będzie spersonalizowany, nawet jeśli zamówiony zaledwie na chwilę przed urodzinami.

Darmowa dostawa
od 200 zł
Doceniona jakość